Řezivo, palubky a palivové dřevo | Pila Jeneč

Firma Dřevotes - pila Jeneč (okres Praha-západ) - prodáváme stavební řezivo prkna, fošny, hranoly, střešní latě, krovy, obkladové i podlahové palubky, OSB desky, dřevěné brikety, palivové dřevo, dřevěné pelety, plotovky, dřevěné lišty, impregnace na dřevo, OSMO Color nátěry aj.

Logo Pila Jeneč

Firma vznikla na jaře roku 1994, postupně se snažíme rozšiřovat o nový sortiment, zásoby na skladě, buď k okamžitému odběru nebo na přání zákazníka formou zakázek. Máme již 25 let zkušeností v oboru práce se dřevem a rádi Vám poradíme a pomůžeme vybrat vhodný materiál pro vaše stavby, rekonstrukce, projekty, sny a vše kolem dřeva. Firma se nachází v obci Jeneč, konkrétně Železniční nádraží Jeneč - naproti nádražní budově, 5 km od Bílé Hory, Praha 6 - směr Karlovy Vary. 8 km od města Kladno nebo dálnice R6, exit 7.

Dřevo je příroda a příroda je útulná a uklidňující. Kdo nemá potřebu mít svůj domov pohodlný, útulný a uklidňující? V posledních letech se stále více staví, přestavuje a to čím dál více za pomoci ekologických produktů. Tyto přírodní materiály s sebou přinášejí podstatné výhody oproti umělým stavebním materiálům. Vyzařují teplo a útulnost domova.

Dřevo je surovina, kterou člověk využívá od nepaměti. Pro naše předky mělo dřevo existenční význam.

,,Máme rádi dřevo"

 


Výhody - Pila Jeneč