OSMO Color nátěry

Nátěry na dřevo do vnitřních a vnějších prostor a tvrdý voskový olej na dřevěné podlahy. Nátěry OSMO Color jsou založené na čistě přírodní bázi – hlavními složkami jsou oleje a vosky. Konkrétně byly použity oleje slunečnicový, lněný a olej z bodláku Přípravky slouží k ochraně dřeva, a to jak v interiérech, tak i v exteriérech. Díky svému složení mohou být vosky použity i v potravinářství. Tyto produkty rovněž neobsahují žádné alergeny a vykazují vysokou míru šetrnosti vůči životnému prostředí. Vzhledem k tomu, že byly vyvinuty k vnitřní i vnější ochraně dřeva, na jeho povrchu nevytvářejí žádný film. Vyznačují se též vysokou vydatností a velmi jednoduchou aplikací.

PDF ceník Ceník OSMO Color v PDF formátu

Pro telefonické objednávky a bližší informace o dostupnosti zboží volejte na 603 44 15 17.

 

Rychlá zpráva

Kalkulace

Chcete udělat předběžnou kalkulaci? Využijte náš formulář pro rychlou zprávu.

Email:
Předmět:
Zpráva:
Anti-spam: 1+1=

Otevírací doba

Mimořádná zpráva:

Otevřeno pouze pro živnostníky a podnikatele. S účinností od 14. března do odvolání bude naše prodejna dle nařízení vlády ČR uzavřena pro maloobchodní prodej. Rozvoz stavebního řeziva i paliva funguje bez omezení i pro koncové zákazníky. Své objednávky nám prosím pište na drevotes@email.cz, telefonicky 603 44 15 17 nebo využijte objednávkový formulář. Zboží vám přivezeme až domů.

Děkujeme za pochopení.

Zimní provoz:

PO - PÁ: 9:00 — 15:00 h.
SOBOTA: zavřeno

Navštivte nás!

Evidence tržeb

Info

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.