Nejoblíbenějším materiálem pro výrobu prken je zpravidla smrkové dřevo nebo borovicové. Obojí najdete v naší nabídce. Prkna se dají univerzálně použít jak v interiéru, tak i v exteriéruU krajinových prken platí tloušťka 25 mm. Vyrábějí se v řadě různých rozměrů a profilů a mají široké spektrum využití. Dřevěná prkna se používají na ploty, coby dokončovací materiál fasád, využití najdou jakožto podlaha například na terasách a na mnoha dalších místech. Výhodou je nezaměnitelný vzhled přírodního materiálu i snadná oprava v případě poškození. Stačí poté jednoduše vyměnit vadné prkno za jiné. Ohoblovaná prkna můžeme také velmi jednoduše ošetřit impregnací na dřevo.


Pokud se chcete dozvědět více informací o prknech, přečtěte si článek na téma prkna.

 

 Pila Jeneč :: Prkna  Pila Jeneč :: Prkna  Pila Jeneč :: Prkna  Pila Jeneč :: Prkna  Pila Jeneč :: Prkna  Pila Jeneč :: Prkno - profil

  

Rychlá zpráva

Kalkulace

Chcete udělat předběžnou kalkulaci? Využijte náš formulář pro rychlou zprávu.

Informace

Info

Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Za vlastní výběr řeziva
1 000,- Kč/m3 + DPH.

Email:
Předmět:
Zpráva:
Anti-spam: 1+1=

Otevírací doba

Mimořádná zpráva:

Otevřeno pouze pro živnostníky a podnikatele. S účinností od 14. března do odvolání bude naše prodejna dle nařízení vlády ČR uzavřena pro maloobchodní prodej. Rozvoz stavebního řeziva i paliva funguje bez omezení i pro koncové zákazníky. Své objednávky nám prosím pište na drevotes@email.cz, telefonicky 603 44 15 17 nebo využijte objednávkový formulář. Zboží vám přivezeme až domů.

Děkujeme za pochopení.

Zimní provoz:

PO - PÁ: 9:00 — 15:00 h.
SOBOTA: zavřeno

Navštivte nás!

Evidence tržeb

Info

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.